Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Akce 15%
LEADER Oral Pro Oatmeal & Rosemary 130g

LEADER Oral Pro Oatmeal & Rosemary 130g

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 27.09.2022

Náš kód: 8379

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 8

 

Akce 15% platí do: 30.09.2022 (Cena za 1ks)
64,90 Kč 55,17 Kč

Cena za m.j.:
424,38 Kč

Popis

Tyto lahodné dentální tyčinky bez obsahu pšenice, lepku a pocitu viny jsou perfektním způsobem, jak zavést pro vašeho psa klíčovou denní dentální rutinu. Každodenní péče o chrup je pro psy stejně důležitá jako pro lidi! Pokud se neodstraní dlouhodobým žvýkáním, může se zubní povlak změnit na zubní kámen, který vede k bolestivým dásním a pokud se neléčí, může vést k paradentóze. Naše dentální tyčinky mají jedinečný design, který zahrnuje spirálovité výstupky, které pomáhají při odstraňování plaku - k udržení zdravých zubů a dásní a dokonce osvěží dech vašeho psa díky přírodnímu extraktu z máty peprné! Jsou také vyrobeny z přírodních, výživných složek a nemají žádné "nepříjemnosti", jako jsou umělá barviva, příchutě nebo přidané cukry.
Leader má řadu prémiových, funkčních a prospěšných pochoutek - vyvinutý týmem domácích expertů na výživu a veterinářů Connolly's RED MILLS se stejným zaměřením a důrazem na detail, jakým se věnuje oblíbenému prémiovému krmivu pro psy Leader. Výsledkem je, že každá ingredience, která se dostane do pochoutek Leader Benefit Treats, je nejkvalitnější přírodní irskou produkcí.
Váš pes se na vás spoléhá - takže vy spoléháte na krmivo nejvyšší kvality, abyste mu zajistili výživu, kterou potřebují, aby zůstali šťastní a zdraví. Ať už se jim chcete starat o klouby, zlepšit jejich dentální hygienu nebo je jen odměnit za to, že jsou dobré. Leader Treats má na to všechno - přírodní pochoutky bez umělých barviv, dochucovadel a přidaných cukrů!
Složení: Hnědá rýže, rýžová mouka, ovesné vločky, rostlinný glycerin, uhličitan vápenatý, hydrolyzovaný Kuřecí játra (15 gramů / kg), tripolyfosforečnan sodný, rozmarýn mletý (5000 mg / kg) máta peprná extrakt (5 000 mg / kg), mletý tymián (5 000 mg / kg), chlorid draselný.
Analytické složky: bílkoviny 4,8%, obsah tuku 1,3%, hrubá vláknina 1,2%, popel 4,5%.
Přídatné látky: Konzervační látky, antioxidanty. (Konzervováno extrakty bohatými na tokoferol přírodního původu).
Vyrobeno v Irsku.

Typ: pamlsek
Typ pamlsku: žvýkací
 
 

   Nejprodávanější