Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.200, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.200, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

BOBI antiparazitní šampon 200ml pro psy

BOBI antiparazitní šampon 200ml pro psy

Zboží skladem

Objednávkové číslo: 18429

EAN: 5997825355123

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v balení: 20

 

Cena za 1ks:
290,10 Kč

Popis

BOBI antiparazitní šampon vhodný na ničení blech ( Ctenocephalides felis ) zdržujících se na psech. Ošetření tímto léčivým šamponem možno opakovat týdenně.
Dávkování a použití:
Připravíme 5 % - ní roztok ( 1 : 20 ) šamponu a vodovodní vody. Na jedno ošetření malých psů použijeme 50 ml šamponu na 1 litr vody, na středně velké psy 100 ml šamponu a 2 litr vody a na velké psy 150 ml šamponu a 3 litre vody. Pomocí pěnové houby takto připravený roztok vtíráme do srsti zvířete. Po vytvoření bohaté pěny důkladně navlhčíme celý povrch těla. Necháme působit 10 minut, opláchneme vlažnou vodou a tělo zvířete důkladně osušíme. Je vhodné psa až do důkladného vyschnutí držet v uzavřené místnosti. Blechy se velmi často množí v místě držení zvířete, na pelechu, proto je vhodné prostředí, kde se zvíře zdržuje ošetřit povolenými antiparazitními přípravky, prostředí pravidelně čistit a vysávat. Nepoužívat na ošetření koček. Čistí a osvěžuje.
Obsah: 200 ml.
Účinné látky:
933,0 mg/100 ml permetrin ( cis.25 : trans 75 ) a 23,5 mg /100 ml tetrametrin.
Upozornění:
len na vnější použití. Nepoužívat na psech mladších 12 týdnů, na březích a kojících fenách. Blechy je potřebné vyčesávat. Neošetřovat nemocné zvířata, neaplikovat šampon na poraněnou kůži a v případě zánětlivých změn. Před koupelí psa napojíme, aby se nenapil ze šamponové vody. Dbejme, aby šampón se nedostal do očí, uší a úst zvířete. Nepoužívejme současně jiný antiparazitní přípravek na ošetření zvířete. Přípravek není ověřen na březích a kojících fenách. Důsledně zabránit případnému kontaktu přípravku s dětmi. Jenom k zvěrozdravotnímu použití. Volně prodejný. Zvláštní bezpečnostní opatření pro ošetřující osobu. Při aplikaci používat gumové rukavice. Po ošetření zvířete si důkladně umýt ruce mýdlovou vodou. Osoby alergické na syntetické piretroidy se vyvarují ošetření zvířat tímto přípravkem. Vedlejší účinky. Zřídka se může vyskytnout podráždění očí a kůže nebo reakce přecitlivělosti. V těchto případech okamžitě šampón opláchnou dostatečným množstvím vody a okamžitě přestat s jeho aplikací.
Použitelnost:
V originálním neotevřeném balení 3 roky od data výroby. Po prvním otevření originálního balení 6 měsíců. Zředěný roztok šamponu použít do dvou hodin po naředění.
Skladování:
Skladovat odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Skladová teplota do 25 ?C, chránit před mrazem a přímým slunečným světlem. Nepoužitý šampon a obalový materiál zneškodni podle platných nařízení o likvidaci nebezpečného odpadu. Odpadovým materiálem nekontaminovat živé vody, protože je jedovatý pro ryby a jiné vodné živočichy.

 
 

   Nejprodávanější