Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.200, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.200, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

       
BOBI PREMIUM Hypoalergenní šampon pro psy 200ml

BOBI PREMIUM Hypoalergenní šampon pro psy 200ml

Zboží skladem

Objednávkové číslo: 18456

EAN: 5997825300161

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v balení: 1

 

Cena za 1ks:
101,30 Kč

Popis

BOBI Premium hypoalergenní-šampon pro psy
Bez sulfátů pro psy s citlivou pokožkou.
Složení: Aqua, Aloe Barbadenis extract, Benzyl alcohol, Calendula officinalis extract, Cocoamidopropyl betaine (CAPB), Hydrolized oat protein, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Coco-Glucoside tartrát, Sodium hydroxide, Sodiumlauroyl-sarcosinate, Propilene glycol, Vanilia aroma
Šampon má speciální složení pro psy s citlivou pokožkou. Je bez sulfátů. Obsahuje přírodní hydratační ochranné, uspokojující a deodorační rostlinné výtažky. Snižuje iritaci a svědění, čistí a regeneruje poškozenou pokožku.
Dávkování a použití: Připravíme roztok šamponu a vlažné vodovodní vody. Použijeme 15 ml šamponu na každých 10 kg váhy psa. Pro jednorázové ošetření malých psů použijeme 15 ml šamponu na 0,5 litru vody, na větší psy 40-70 ml šamponu a 1,5 litru vody. Připravený roztok jemně vetřeme do srsti zvířete. Rozpuštěné kontaminanty opláchneme vlažnou vodou. Srst opakovaně natíráme šamponovou roztokem a necháme 5-10 minut působit, poté opláchneme vlažnou vodou. Šampon můžeme používat podle potřeby týdně až 2-3 krát.
Upozornění: Před koupáním psa pitím, aby se nenapil ze šamponová vody. Výlučně pro venkovní použití. Díky výjimečnému složení nevyvolává podráždění pokožky.
Výlučně na zvěř-zdravotní a kosmetické ošetření zvířat. Nepoužitý šampon a obalový materiál zneškodnit dle platných předpisů o likvidaci nebezpečného odpadu. Tímto odpadovým materiálem Nekontaminovat živé vody.

 
 

   Nejprodávanější