Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

PACIFIC Ponorné čerpadlo P-P 302 450l/h

PACIFIC Ponorné čerpadlo P-P 302 450l/h

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 20.04.2021

Náš kód: 11069

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 1

 

Cena za 1ks:
286,10 Kč

Popis

Toto čerpadlo je určeno výhradně pro použití v interiéru. Zkontrolujte, zda elektrické napětí uvedené na výrobním štítku spotřebiči se shoduje s napětím ve vaší elektrické síti. Pokud používáte k zapojení prodlužovací kabel, ujistěte se, že má dostatečný průtok proudu. Čerpadlo může pracovat pouze ve vodě. Při jakékoli manipulaci s akváriem odpojte čerpadlo a ostatní el. spotřebiče z elektrické sítě. Pokud voda pronikne až k zásuvce, je nutné nejprve odpojit hlavní jistič a až poté spotřebič vytáhnout ze zásuvky. Nedělejte sami žádné jiné opravy, než jsou uvedeny v tomto návodu. Poškozený napájecí kabel nejde opravit, je nutné vyměnit celé čerpadlo.
Uvedení do chodu:
1. Čerpadlo je vodotěsné. Může být umístěno buď ve vertikální nebo horizontální poloze.
2. Pomocí přísavek upevněte čerpadlo na vnitřní sklo akvária tak, aby voda mohla volně cirkulovat. Na napájecím kabelu vytvořte okapovou smyčku. Kdyby voda z akvária nedopatřením vytekla, poteče podél kabelu a nedostane se do kontaktu se zásuvkou.
3. Zapojte kabel do zásuvky. Nikdy nezapínejte čerpadlo, které není zcela ponořené ve vodě.
4. Jako nadstavbu k čerpadlu můžete použít bio filtr (není součástí výrobku), který slouží ke kvalitnější filtrací a provzdušnění vody potřebné pro lepší zdraví ryb a rostlin. Voda je filtrována mechanickou cestou přes molitanovou pěnu. Bio filtr musí být upevněn v horizontální poloze jeden centimetr pod hranou akvária a ponořený v úrovni odvodňovacího otvoru.
5. Hladina vody se snižuje vypařováním. Proto pravidelně kontrolujte její úroveň, aby bylo čerpadlo sále ponořené. Doplňování vody uskutečňujte vždy s odpojenými spotřebiči z elektrické sítě.
Údržba:
Před údržbou vždy vypojte ze sítě všechny přístroje v akváriu. Čerpadlo nevyžaduje složitou údržbu, postačí občasné vyčištění rotoru. Odejměte kryt, vyjměte a vyčistěte rotor kartáčkem pod proudem vody. Zpět poskládejte.
Záruční podmínky:
Výrobce poskytuje záruku po dobu 24 měsíců ode dne zakoupení. Záruka se vztahuje na výrobní vady t. j. chyby materiálů a chyby způsobené montáží ve výrobě. Záruka se nevztahuje na vady způsobené chybnou instalací nebo nesprávným použitím, manipulací, špatnou údržbou a chybnou opravou přístroje, či jiným neoprávněným zásahem do něj. Nevztahuj se ani na obsah akvária (ryby, rostlinky, dekorace ...). Záruční servis bude poskytnut na základě předloženého záručního listu a pokladního dokladu. Poškozený přístroj, na který se vztahuje záruka, zašlete výrobci nebo svému prodejci.
Zprostředkovatel: Akvárium Kobolka ČR s.r.o., Vídeňská 635/8, 779 00 Olomouc

Akvarijní příslušenství: ostatní příslušenství
 
 

   Nejprodávanější