Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

O firmě

HISTORIE A TRADICE

Společnost COBBYS PET s.r.o. od doby, kdy začínala jako malý podnik s několika prodejnami ve městě Nové Zámky, vyrostla a stala se jednou z popředních společností v oblasti importu a distribuce světoznámých značek chovatelských potřeb se specializací na akvaristiku, teraristiku a na import kvalitního krmiva pro psy, kočky a ostatní domácí miláčky na Slovensku. Společnost dále expandovala, až překročila hranice Slovenska. Založena byla dceřiná společnost v České Republice a v Maďarsku. Naše společnost je v současnosti distributorem mnohých světoznámých značek krmiv a širokého sortimentu chovatelských potřeb a dnes už dobře známé a u zákazníků oblíbené vlastní značky Cobby`s Pet (CP) na území třech států EU.

více

E-SHOP

V našem sortimentu najdete více než 3.500 produktů pro psy, štěňata, kočky, křečky, mořské prasátka, králíky, andulky, kanárky, korely, velké papoušky, akvarijní ryby, želvy, jezírkové ryby. Nezapomněli jsme ani na náročné kynology, kteří u nás najdou ekonomická, prémiová, super prémiová tak i holistická krmiva. Speciální šampóny pro psy podle plemen, dentální pochoutky. Krmiva vlastní značky, krmivo pro štěňata, tak i konzervy a salámy. Velké oblibě se těší krmiva MOLY díky vyváženému poměru ceny a kvality. Pro náročné chovatele nabízíme super prémiové krmivo AIKO. Samozřejmostí jsou i šampóny, oční a ušní kapky, obojky a vodítka pro psy kožené i automatické značky flexi. Pro majitele koček krmivo granulované  a konzervované krmivo. Široký sortiment chovatelských potřeb najdete také od našeho výhradního dodavatele PENN PLAX USA jako jsou NANO akvária VERTEX a RADIUS, speciální kolekce výrobků pro akvaristy s postavičkami z pohádky NEMO a SPONGEBOB. Široký sortiment krmiv pro exotické ptactvo KIKI, klece pro drobné hlodavce vlastní značky RODDY. Naše klece pro exotické ptactvo vlastní značky jako jsou např. ANNA, ELENA, HELGA atd. vás překvapí barevností, přijatelnou cenou. Najdete u nás i cenově výhodné a mimořádně kvalitní akvária značky PACIFIC. Poněvadž naše společnost je v prvé řadě velkoobchod chovatelských potřeb, která zásobuje zbožím prodejny chovatelských potřeb v třech státech EU, všechny nabízené produkty máme k dispozici přímo na skladě, což zaručuje mimořádně krátkou dobu dodání.

více

PRODEJNA A SKLADY

Najdete nás ve vlastním areálu v průmyslové části Nových Zámcích na ulici Budovatelské č. 2 na ploše 10.000m2. Kompletní sortiment zboží si můžete prohlédnout a zakoupit v naší vzorkové prodejně chovatelských potřeb na ploše 350m2. Najdete zde vyložený celý náš jedinečný sortiment uložený do sekcí podle jednotlivých zvířat. Aby náš sortiment byl dostupný 24 hodin denně celé široké veřejnosti, zřídili jsme také internetovou prodejnu.

více