Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.200, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.200, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

TROPICAL Aquacid pH Minus 250ml přípravek na snížení hodnoty pH/KH vody

TROPICAL Aquacid pH Minus 250ml přípravek na snížení hodnoty pH/KH vody

Zboží skladem

Objednávkové číslo: 6934035

EAN: 5900469340356

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v balení: 5

 

Cena za 1ks:
162,90 Kč

Popis

SLADKOVODNÍ AKVÁRIUM
AQUACID pH MINUS
SNIŽUJE pH/KH VODY
PROFESIONÁLNÍ AKVARISTIKA
VAROVÁNÍ. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
[wewnętrzna część etykiety]
TROPICAL AQUACID pH MINUS je určen k okyselení akvarijní vody. Snižuje reakci vody (pH) a její uhličitanovou tvrdost (KH), podporuje tření ryb, zlepšuje jejich životní podmínky a snižuje jejich náchylnost k onemocnění. Kyselá voda je také charakteristická pro biotop černých vod. Preparát AQUACID pH MINUS neobsahuje kyselinu fosforečnou.
ZPŮSOB POUŽITÍ: do osídleného akvária zvířaty přidávat postupně za stálého míchání s použitím filtru a kontrolou reakce vody Testem pH 6.0-7.8, nebo Testem pH 4.5-9.5. Bezpečná změna reakce pro ryby nesmí být vyšší než 0,2-0,3 pH na den. Nepřekračujte tuto hodnotu. Pro bezpečí obyvatel akvária doporučujeme preparát dózovat do vody určené k výměně (neaplikujte přímo do akvária). AQUACID pH MINUS lze současně použít s preparáty Torfin Complex, Querex a Ketapang Extract.
POZOR! Nepoužívat současně s jinými akvaristickými přípravky (kromě výše uvedených). Jiné prostředky lze použít teprve po uplynutí min. 24 hodin.

 
 

   Nejprodávanější