Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

DUVO+ Průchozí plastová dvířka s tunelem 19x19,7cm
5282851-1

DUVO+ Průchozí plastová dvířka s tunelem 19x19,7cm

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 17.07.2024

Náš kód: 65282851

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 1

 

Cena za 1ks:
601,10 Kč

Popis

DUVO + Cat Door + Tunel
CZ: Montáž dveří (viz také obrázky v originál návodu.)
Před instalací dveří si pozorně přečtěte pokyny uvedené níže.
Proveďte měření:
Změřte výšku své kočky v horní části ramene (1), potom změřte stejnou vzdálenost (X) od spodní části dveří a označte ji na okraji dveří (2).
Umístěte šablonu na dveře
Umístěte základnu šablony na výšku, kterou jste označili a ujistěte se, že je rovně, nalepte ji na dveře. Zkontrolujte, zda jste umístili dveře ve správné výšce, ujistěte se, že spodní část dveří (dno) je na úrovni břicha pro vašeho domácího mazlíčka. Pokud jsou dvířka pro domácí zvířata příliš vysoko, vaše zvíře je nebude chtít používat.
Sledovat tvar a vyřezat
S tužkou nakreslete čáry pomocí šablony, podle kterých budete vyřezávat otvor. Pro usnadnění vyříznutí vyvrtejte 4x 10 mm dírky v rozích (pokud nejsou vaše dveře sklem) podél čárky.
Na instalaci dveří se skleněnou výplní, budete potřebovat speciální řezač skla!
Začněte opatrně vyřezávat dveře, podél čáry, kterou jste nakreslili.
nainstalujte dveře
Zasuňte vnější rám dvířek domácích zvířat do otvoru zvenčí. Potom zasuňte vnitřní část vnějšího rámu. Spojte díly. Šrouby zakryjte plastovým krytem.
2 směrný zámek: Ruční ovládání dvířek pro kočky: když je nastaveno FREE, kočka je schopná jít dovnitř a ven přes dvířka tak, jak chce. Když je nastaveno na LOCK, kočka nemůže vůbec používat dvířka.
VSTUP / VÝSTUP ZAMâENÁ V OBOU SMĚRECH
4 směrný zámek: Provoz magnetického zámku: tyto dveře pro domácí zvířata pracují s magnetickým rozpoznáním bez baterií. Když se vaše kočka blíží ke dveřím, aby vstoupila nebo vyšla z domu, magnetický systém zabudovaný do dveří rozpozná magnetický klíč připevněn k obojku a odemkne.
LEN VSTUP LEN VÝSTUP VSTUP A VÝSTUP ZAMâENÁ V OBOU SMĚRECH
Proč trénovat vašeho domácího mazlíčka, aby používal dvířka?
Domácí zvířata, která předtím nikdy nepoužívali dvířka, musí být vycvičené, aby si zvykli na jejich používání. Bez ohledu na temperament vašeho domácího mazlíčka, během tréninku vždy mějte po ruce nějaké pochoutky. Bude vaše zvířátko mnohem otevřenější pro trénink. Obvykle to trvá několik týdnů než si Vaše kočka zvykne na používání dveří.
techniky výcviku
Využití času krmení na výcvik, když jí instinkt už říká, že má jít domů k jídlu. Umístí jí misku, aby ji mohla vidět přes záklopku dveří. Povzbuďte ji na to, aby prošla přes klapku dveří domácích zvířat. Pokud váš mazlíček váha, zatlačte klapku, která je pro ni otevřená (dejte dveře do ručního režimu) a ukažte jí, jak to funguje. Ať si Vaše kočka zvykne na procházení dveřmi blokováním otevřené klapky několik dní. Můžete také vyzkoušet že zvednete domácího mazlíčka a jemně ho přeložíte přes dveře, abyste jim ukázali správnou cestu. Výška dveří je velmi důležitá. Pokud váš mazlíček bude škrábat dveře a sedět na zadních nohách, magnetický klíč nebude nacházet v zabudovaném rozsahu dveří, takže dveře se neotevřou. Takže byste měli nechat svého mazlíčka zvyknout na vstup přes dveře. Pokud by byly dveře umístěny vyšší než by měly být ve vztahu k zemi, zajistěte, aby magnetický klíč visel na obojku vašeho domácího mazlíčka přímo v souladu se základnou dvířek. Zakryjte horní část dveří abyste omezili výhled zvířete a povzbudili ho, aby snadno vstoupilo přes spodní část dveří.
Vždy odměňujte své zvíře během tréninku, když se mu podaří udělat to, co chcete, aby udělal.
Nikdy nenuťte mazlíčků na to, aby používali dvířka, neboť budou si myslet že je to trest, a pak odmítají jejich používání.
Nikdy nenechávejte vaše zvíře svázané nebo zavřené v průběhu celého dne.
Buďte trpělivý se svým domácím mazlíčkem a uvidíte se že dvířka budou používat, jako běžný vstup.

Velikost dvířek: malá
Šířka: 19 cm
Výška: 19,7 cm
 
 

   Nejprodávanější