Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Akce 15%
COBBYS PET AIKO EAR CLEANER WITH ALMOND OIL FOR DOGS AND CATS 100ml ušní kapky s mandlovým olejem pro čištění uší psů a koček

COBBYS PET AIKO EAR CLEANER WITH ALMOND OIL FOR DOGS AND CATS 100ml ušní kapky s mandlovým olejem pro čištění uší psů a koček

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 06.03.2024

Náš kód: 42165

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 10

 

Akce 15% platí do: 01.04.2024 (Cena za 1ks)
119,00 Kč 101,15 Kč

Cena za m.j.:
1011,50 Kč

Popis

Veterinární přípravek určený pro zvířata.
Forma produktu: Roztok pro mytí uší
Složení: voda, isopropylalkohol, mandlový olej, výtažek z heřmánku, kyselina boritá, chlorofyl, parfém
Cílový druh: pro psy a kočky
Doporučené použití: Přípravek je vhodný pro rozpouštění a čištění nečistot z uší psů a koček. Pravidelné čištění ucha může někdy snížit riziko vzniku patologických změn. Díky mandlovému oleji regeneruje a posiluje ochrannou vrstvu pokožky. Lehce a hluboce se vstřebává, nevysušuje pokožku a jemně o ni pečuje.
Dávkování a aplikace: Čistý vatový tampon, gázový tampon nebo tyčinku na čištění uší namočte do přípravku, poté otřete mastnotu a nečistoty z ucha. Po aplikaci se produkt úplně odpaří. Během ošetření chraňte psa nebo kočku před větrem a průvanem. Pokud zaznamenáte zatuchlý, nepříjemný zápach nebo jiné příznaky zánětu, kontaktujte svého veterinárního lékaře.
Upozornění: Výrobek používejte pouze podle předpisu. V případě kontaktu s očima nebo poškozenou pokožkou okamžitě omyjte velkým množstvím vody. POZOR: Hořlavina!
Skladování: do 25C, v suchu, mimo přímého slunečního záření, příp. skladovat chráněné před sálavým teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí! Jen pro účely ochrany zdraví zvířat nebo péče o zvířata!
Způsob zacházení s nepoužitým materiálem a odpadem: Nepoužitý roztok a obalový odpad musí být zlikvidovány v souladu s místními předpisy o odpadech.
Vyrobeno v EU.

Objem (L): 0,1 l
Typ: odpuzovače a čističe
 
 

   Nejprodávanější