Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Akce 20%
COBBYS PET AIKO LAVENDER SHAMPOO 5L šampon s levandulou pro psy

COBBYS PET AIKO LAVENDER SHAMPOO 5L šampon s levandulou pro psy

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 17.07.2024

Náš kód: 42162

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 1

 

Akce 20% platí do: 31.07.2024 (Cena za 1ks)
870,00 Kč 696,00 Kč

Cena za m.j.:
139,20 Kč

Popis

COBBYS PET AIKO LEVANDULOVÝ ŠAMPON PRO PSY
Složení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Filler, Ethylen Glycol Distearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric acid, Lavandula Angustifolia oil, Parfum.
Oblast a způsob použití a dávkování: Levandulový šampon má svým optimalizovaným složením silný čisticí účinek, obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst, dělají srst hedvábnou a usnadňují její rozčesávání. Psům vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Levandulový olej zklidňuje pokožku a zmírňuje svědění. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Doporučené množství je 15 ml šamponu/10 kg tělesné hmotnosti. Množství šamponu potřebné ke koupání psa nalijte do 0,5 litru vlažné vody. Pro větší psy použijte 40-70 ml do 1,5 litru vody. Připravený roztok jemně vetřeme do předem navlhčené srsti zvířete. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte velkým množstvím vlažné vody.
Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.
Upozornění: Pouze pro zvířata. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Před koupáním psa napojte, aby se nenapil ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší či úst zvířete.
Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů.
Vyrobeno v EU.
Číslo schválení: 199-23/C

Typ kosmetiky: šampóny
Velikost: 5L
Objem (L): 5 l
 
 

   Nejprodávanější