Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

COBBYS PET AIKO UNIVERSAL SHAMPOO 250ml

COBBYS PET AIKO UNIVERSAL SHAMPOO 250ml

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 31.01.2023

Náš kód: 42150

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 1

 

Cena za 1ks:
122,00 Kč

Cena za m.j.:
488,00 Kč

Popis

COBBYS PET AIKO UNIVERZÁLNÍ ŠAMPON PRO PSY
Složení: Aqua, Sodium laureth sulphate, Cocamidopropyl betain, Sodium Chloride, Sodium Lareth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Stearate, Cocamide DEA, Propylene glycol, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric.
Oblast a způsob použití a dávkování: Univerzální šampon pro psy s optimalizovaným složením má silný čistící účinek a zároveň obsahuje výživné látky, které vyživují a chrání kůži a srst, nahrazují uvolněný kožní tuk, srst se snadno rozčesává a zůstává hebká. Psům vystaveným zvýšenému znečištění se doporučuje pravidelné používání. Připravíme roztok ze šamponu a vlažné vody. Doporučené množství je 15 ml šamponu/10 kg tělesné hmotnosti. Množství šamponu potřebné ke koupání psa nalijte do 0,5 litru vlažné vody. Pro větší psy použijte 40-70 ml do 1,5 litru vody. Připravený roztok jemně vetřeme do předem navlhčené srsti zvířete. Rozpuštěné nečistoty a šampon opláchněte velkým množstvím vlažné vody. Kontraindikace, vedlejší účinky: nejsou známy žádné.
Popis veterinárního přípravku: hustý roztok charakteristické barvy a vůně po esenciálních olejích.
Upozornění: Před koupáním psa napojte, aby se nenapil ze šamponové vody. Vyvarujte se tomu, aby se šampon dostal do očí, uší či úst zvířete.
Skladování a upozornění na způsob nakládání a zneškodnění veterinárního přípravku a obalu: Skladujte při pokojové teplotě od +15°C do +25°C v původním obalu na suchém místě. Chránit před dosahem dětí! Výlučně pro kosmetické ošetření zvířat. Voda ke koupání se nesmí dostat do přírodních vod. Obal a nepoužitý šampon zlikvidujte v komunálním odpadu ve smyslu platných právních předpisů.

Typ kosmetiky: šampóny
Objem (L): 0,250 l
 
 

   Nejprodávanější