Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

ROYAL CANIN SHN MINI STARTER MOTHER & BABY DOG 4kg krmivo pro štěňata do 2 měsíců a pro březí a kojící feny

ROYAL CANIN SHN MINI STARTER MOTHER & BABY DOG 4kg krmivo pro štěňata do 2 měsíců a pro březí a kojící feny

Zboží není skladem

Náš kód: 550932707

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 1

 

Cena za 1ks:
773,40 Kč

Cena za m.j.:
193,35 Kč
Informujte se o dostupnosti: e-shop@cobbyspet.cz nebo 731/565-876.

Popis

Granule Royal Canin Mini starter pro feny na konci těhotenství a štěňata do 2 měsíců.
Psi malých plemen mají sice malou tělesnou konstituci, ovšem s jejich nutričními a energetickými potřebami je tomu přesně naopak.
Je nezbytně důležité, aby vaše malá fena i její štěňata dostaly výživu, která je speciálně vytvořena na míru jejich unikátním nutričním potřebám.
Z tohoto důvodu krmivo ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog poskytuje vše potřebné fenám do 10 kg i jejím štěňatům do 2 měsíců.
Složení krmiva ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog je navrženo s pomocí „Start Komplexu“ společnosti ROYAL CANIN. Jedná se o exkluzivní kombinaci výživových prvků, které se nacházejí v mateřském mléce. Tyto prvky jsou posíleny specifickými živinami, které aktivně podporují zdravé trávení a přirozenou obranyschopnost štěňat.
Toto unikátní složení uspokojuje potřeby matky i jejích štěňat během prvních pěti období života: těhotenství, narození, laktace, odstavu a růstu (do 8 týdnů).
Výživový profil krmiva ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog je upraven tak, aby uspokojoval vysoké energetické potřeby vaší feny na konci těhotenství a během laktace.
Mezi nezbytné živiny v krmivu ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog patří drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, rostlinné bílkoviny, hydrolyzované kvasnice (jedná se o přírodní látku, která zvyšuje chutnost) a výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).
Namočením ve vodě se granule snadno rehydratují na kaši. Tato forma je velmi chutná jak pro matku, tak i pro štěňata v odstavu, která přecházejí z mateřského mléka na pevnou stravu.
Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (LIP – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), kukuřice, řepné odřezky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, hydro , mastné kyseliny, výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).
Nutriční doplňkové látky: vitamin A: 19000 IU, vitamin D3: 1200 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (měď): 12 mg, E5 (mangan): 52 mg, E6 ( zinek): 133 mg, E8 (selen): 0,07 mg. Technologické doplňkové látky: klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g. Konzervační látky. Antioxidanty.

Aktivita zvířete: růst
Velikost plemene: malá
Hmotnost (kg): 4 kg
Věk zvířete: do 1 roku
Věk psa: štěně
Určení krmiva: březost a laktace
Grainfree - bez obilovin: ne
Hypoalergení: Výrobce neuvádí
 
 

   Nejprodávanější