Doprava zdarma Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

Pickup points Výdejní místa

Ikona doprava zadarmo Doprava zdarma při
nákupu nad 1.500, - Kč

Ikona kontakt Tel: 731 565 876
Email: e-shop@cobbyspet.cz

ROYAL CANIN VHN DOG RENAL SPECIAL Konzerva 410g -vlhké krmivo pro psy s anorexií

ROYAL CANIN VHN DOG RENAL SPECIAL Konzerva 410g -vlhké krmivo pro psy s anorexií

Zboží skladem

Můžete ho mít doručen již 31.01.2023

Náš kód: 579000762

Minimální odběr: 1 ks

Počet kusů v kartonu: 1

 

Cena za 1ks:
108,00 Kč

Cena za m.j.:
263,41 Kč

Popis

Závažným a častým problémem, který se vyskytuje u 2% až 5% všech psů, je chronické selhání ledvin. Jedná se o stav, kdy ledviny vašeho psa přestanou účinně fungovat a nejsou schopny vykonávat svou vylučovací nebo metabolickou funkci. Tento stav se diagnostikuje průměrně ve věku šesti a půl roku, takže často postihuje starší psy. Kromě úbytku hmotnosti si můžete všimnout, že váš pes je letargický, slabý a trpí zvracením nebo průjmem.
Royal Canin VD Canine Renal Special je dietní šťavnaté krmivo vyvinuté speciálně pro vybíravé psy trpící chronickým onemocněním ledvin. Přidané složky podporují správnou činnost ledvin. Receptura obsahuje komplex antioxidantů, esenciální mastné kyseliny EPA a DHA a nízký podíl fosforu, který přispívá k detoxikaci ledvin. Alkalizující účinek krmiva podporuje správnou látkovou výměnu. Krmivo je velmi chutné a vyznačuje se dobrou snášenlivostí a jistě si jej oblíbí i velmi vybíraví psí jedinci.
Specifické vlastnosti výrobku:
-Podpora funkce ledvin: Formulováno speciálně pro podporu renální funkce v případě chronického onemocnění ledvin. Obsahuje EPA a DHA, komplex antioxidantů a má nízký obsah fosforu.
-Snížení zátěže ledvin: Zvýšená činnost ledvin může vést ke vzniku uremického syndromu. Přizpůsobený obsah vysoce kvalitních bílkovin redukuje zvyšování činnosti ledvin.
-Metabolická rovnováha: Chronické onemocnění ledvin může vést k metabolické acidóze. Dieta proto obsahuje alkalizující činidla.
-Speciální aroma: Speciálně navržené aroma uspokujuje preference psů.
Indikace:
-chronická nedostatečnost ledvin (CNI)
Kontraindikace:
-hyperlipidemie
-laktace
-pankreatitida nebo rekonvalescence po akutní pankreatitidě
-těhotenství, kojení
-růst
Doba léčby: Doporučujeme včasné zahájení dietních opatření. Dietní opatření je nutno dodržovat po celý život.
Složení: maso a produkty živočišného původu (drůbež, vepřové), obiloviny, ryby a produkty z ryb (losos), oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, minerály, různé cukry.
Doplňkové látky (na kg): Výživné doplňkové látky: vitamin D3: 210 IU, E1 (Železo): 15 mg, E2 (Iod): 0.58 mg, E4 (Měď): 4.6 mg, E5 (Mangán): 4.7 mg, E6 (Zinek): 47 mg - Technologické doplňkové látky: Kasiová guma: 4 g, Klinoptilolit sedimentárního původu: 0.4 g.
Analytické složení: Bílkoviny: 6% - Oleje a tuky: 9% - Popel: 1.7% - Hrubá vláknina: 1.5% - Vlhkost: 65% - Vápník: 0.25% - Fosfor: 0.13% - Draslík: 0.18% - Sodík: 0. - Esenciální mastné kyseliny: 2.8%- EPA a DHA: 0.15%. Moč alkalizující složky: uhličitan vápenatý - citrát draselný.
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Konzerva: ano
Granule: ne
Pro kočku: ne
Velikost plemene: všechna
Hmotnost: 0,410 kg
Věk psa: dospělý pes
Určení krmiva: ledviny
Pro psa: Ano
 
 

   Nejprodávanější